pollotenchegg (pollotenchegg) wrote,
pollotenchegg
pollotenchegg

Виборчі технології

Курйозна ситуація склалась на 128 виборчому окрузі (Ленінський, Корабельний райони м.Миколаєва). Там було організоване клонування одразу двох основних кандидатів - Артема Ільюка від ПР і позапартійного Сергія Ісакова. Але є багато цікавих фактів, які дають підстави вважати, що в обох випадках стирчать вуха Партії регіонів.

1.Обидва клони (Сергій Іллюк і Сергій Ісаков) жителі Житомирської області, перший - 29-річний вчитель загальноосвітньої школи в с.Холосне Коростенського району, другий - 26-річний безробітний з смт Нова Борова Володарськ-Волинського району).
2.Жоден з них не має ніякого відношення до Миколаєва.
3.Клон кандидата від регіоналів Артема Ільюка, Сергій Іллюк, сам є членом...Партії Регіонів:)

Що я думаю, виходячи з цих фактів. Головною метою була нейтралізація справжнього Сергія Ісакова, шанси якого були досить високі (32% голосів на останніх виборах мера, діючий тоді отримав всього на 5% більше). Для цього знайшли людину з ідентичним ім'ям та прізвищем, того самого Сергія Ісакова з житомирського селища. Так, як таке клонування надто очевидне, вирішили зробити і видимість клонування з іншої сторони, що було чим відповісти на всі закиди. Для цього була потрібна спрощена версія клона - і її зробили. Ним став Сергій (а не Артем) Іллюк (а не Ільюк), який знайшовся серед членів Партії регіонів на тій же Житомирщині.

Так як з рекламою і піаром у _Артема_Ільюка все нормально, на відміну від оппонента, то очевидно що і втрати від клонів в обох кандидатів будуть непорівняльні. Мій прогноз - фейковий Сергій Ісаков відбере у справжнього близько чверті голосів, а клон Іллюк відбере у справжнього Ільюка не більше 2-3%. Profit. В мене вже немає жодних сумнівів щодо переможця на цьому окрузі.

Тут можна почитати про наших героїв - http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP033?PT001F01=900&pf7331=128

Скажу ще пару слів по результатах недавнього чудо-жеребкування в окружні комісії - це жесть неймовірна. Технічна партія сидить на технічній, і технічною підганяє) Всього, в жеребкуванні взяли участь аж 81 партія - тобто масштаб вкидання технічних учасників був масовим і результат було досягнуто.

Особливо сподобалось, що серед 18 щасливчиків - партії "Русь Єдина", "Руська Єдність" та ""Руський блок". Дивно, що цей чудо-жереб не випав ще на партії "Русь", "Русичи" та "Київська Русь":) Насторожує те, що з 18 партій всього 2 опозиційні (Батьківщина, Рух), та 2 умовно опозиційні (Наша Україна та УНП), тоді як провладних разом з сателітами більше 10. Виходить, що серед 18 членів окружних виборчих на всіх 225 округах з прохідної опозиції буде тільки 1 представник, від Батьківщини. І то, не внаслідок жеребу, а внаслідок обов'язковості включення кандидатів від парламентських фракцій. Таке відчуття, що якби не ця норма, то замість Батьківщини жереб випав би на якусь "Русь Триединую":) Коротше, "хмари згущаються".

upd Регіональний клон регіонала, як і прогнозувалось, зняв свою кандидатуру
http://novosti-n.mk.ua/ukraine_article/read/4157.html
Tags: 2012, elections, elections 2012, politics, ukraine, опус
Subscribe

 • Природний рух у 2019 р.

  У якості показника взяте співвідношення кількості смертей і народжень. Смертей набагато більше, тому - кількість смертей на одне народження.…

 • Ціни та доходи 1913 року

  Порахував які були ціни і доходи у 1913 році у перерахунку на гривні 2019 року. Ціни по містах в українських губерніях, доходи - поки що тільки…

 • Євробляхи 2019

  Географія "євроблях" у 2019 р.

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 32 comments

 • Природний рух у 2019 р.

  У якості показника взяте співвідношення кількості смертей і народжень. Смертей набагато більше, тому - кількість смертей на одне народження.…

 • Ціни та доходи 1913 року

  Порахував які були ціни і доходи у 1913 році у перерахунку на гривні 2019 року. Ціни по містах в українських губерніях, доходи - поки що тільки…

 • Євробляхи 2019

  Географія "євроблях" у 2019 р.