Previous Entry Share Next Entry
Діти 2016
party of region
pollotenchegg
Частка населення у віці до 14 років на 01.01.2016


На західному поліссі зараз демографічні 40-і та 50-і, у населенні 25-30% дітей до 14 років, фертильність в районі 2.5 - 3 дітей, населення близьке до історичних максимумів.

На східному поліссі опустелювання, 11-13% дітей (вдвічі менше ніж осіб старше 65), населення вже втричі менше історичних максимумів, з перспективою ще одного уполовинення у найближчі десятиліття.

  • 1
А скільки треба, щоб населення не зменшувалося?

Потрібний коеф. фертильності 2-2.1 дітей на жінку і відсутність еміграції. Вікова структура не настільки важливо, але бажано щоб молодші покоління були не меншими ніж старші.

Березне та Шостка, як два різних світи

Перше БНР, друге Україна)

Начебто воно не було у складі БНР.

Друга аналогія: Західний Донбасс та те що звикли усі називати Донбассом

Коли проголосять Бурштинову Народну Республіка, має увійти

Тю, не зрозумім, що ви пишите про Бурбас

а що з троїцьким районом?

Старий. До 14 - 11.7%, старше 65 - 18.8%. Сусідній Білокуракинський, до 14 - 14.4%, старше 65 - 15.9%.

У Луганській найбільше дивує Новоайдарський - 11.1% до 14, та 28.8% старше 65. Дуже старий навіть для сільських районів Чернігівської. До війни було аналогічна пропорція.

Интересно, откуда вы взяли уменьшение населения на востоке Донбасса именно в 3 раза? Насколько известно, "новороссы" объективные данные не приводят, да и в Украине перепись не проводили 15 лет. Кстати, есть ли в мире еще место с такой жуткой демографией (имеется в виду, конечно, регион с населением более миллиона человек, а не район или город)?

Я ніде не писав про 3-разове зменшення на Донбасі

Мабуть немає. У Болгарії є провінції з приблизно схожою демографією, але вони розкидані по країні і населення там по кількасот тисяч.

А почему так на севере Одесской?


Возможно верующие, разных конфессий

  • 1
?

Log in

No account? Create an account